KARTELA TALEP ŞARTLARI

Kartela Talep Şartları

bemse.net üzerinden istemiş olduğunuz kartelalar BEMSE TEKSTİL YAZILIM tarafından gönderilir. Kartelalar fiyat listesiyle beraber gönderilir. Bayii fiyatlarımız sitemizde gördüğünüz fiyatlardan % 35 daha ucuzdur.

Kartelalar elinize ulaştıktan sonra bayimiz olarak sistemimizde kayıtlı olursunuz. Sistemimize kayıt olduktan sonra 30 iş günü sonunda hiç sipariş vermezseniz firmamız tarafından aranırsınız. Eğer bizimle çalışmak istemiyorsanız kartelalarımız sizden geri istenir. Eğer gönderilen kartelaları kaybetmeniz veya iade etmemeniz durumunda kartela başı 25 TL olmak üzere firmanıza faturalandırılır ve ücreti talep edilir. Ücretin ödenmemesi durumunda her türlü hukuki işlem yoluna başvurulur.

Bayilerimize Sunduğumuz Avantajlar
  • Bayii girişi bölümünden anında sipariş verebilirsiniz.
  • Bayii girişi bölümünden siparişlerinizi verirken anında stok kontrolü yapabilirsiniz.
  • Bayii girişi bölümünden tüm kredi kartlarına 2-3-6-9 taksit yapabilme imkanı.
  • Bayii girişi bölümünden cari hareketlerinizi kontrol edebilirsiniz.
  • Bayii girişi bölümünden siparişlerinizin ve kargolarınızın durumunu kontrol edebilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için bemse.net SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır. BEMSE SSL sertifikası kullanımıyla ‘Kredi kartı bilgilerinizi’ sadece satın alma aşamalarında kullanmaktadır.

BAYİLİK TALEBİ

Ürünlerimizi kendi firmanızda satmak için anında bayilik ve kartela talebinde bulunabilirsiniz.

TALEP OLUŞTUR

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm kredi kartlarına 2-3-6-9 taksit seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca kapıda ödeme ve havale seçeneğimizde mevcuttur. Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yapabilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz.